Praca

Grupa Wydawnicza Harmonia od ponad 29 lat z sukcesem działa na rynku publikacji edukacyjnych i terapeutycznych. Obecnie sprzedajemy ponad tysiąc tytułów i stale poszerzamy swoją ofertę. Jest ona bardzo bogata, zawiera specjalistyczne i różnorodne publikacje dające gwarancję kompleksowego i profesjonalnego przygotowania do pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i nie tylko. Materiały te przydają się zarówno nauczycielom w szkołach i przedszkolach, terapeutom oraz logopedom w gabinetach, jak i rodzicom w codziennej pracy z dzieckiem w domu. Grupa Wydawnicza Harmonia to cieszący się renomą i zaufaniem klientów lider na polskim rynku w zakresie wydawania publikacji dotyczących szeroko pojętej terapii uczniów z niepełnosprawnościami.

Grupa Wydawnicza Harmonia o ustabilizowanej pozycji na rynku w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

Szukamy konsultantów edukacyjnych na poniższe województwa.

Rekrutacja od 01.04.2022

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Teren działania ( województwa)

  • zachodniopomorskie, lubuskie ( 1 konsultant)

Zadania:

  • realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży oraz współpracy z klientami,
  • realizowanie celów sprzedażowych na wyznaczonym terenie,
  • rozwijanie potencjału obecnych odbiorców,
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami,
  • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • min. 2-letnie doświadczenie w branży wydawniczej,
  • znajomość lokalnego rynku oświaty,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • determinacja i ukierunkowanie na osiąganie wyników,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • systematyczność i konsekwencja w działaniu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • zatrudnienie na podstawie preferowanej formy współpracy (umowa o pracę lub działalność gospodarcza),
  • narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, tj. CV z listem motywacyjnym.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt: m.wiecek@harmonia.edu.pl